שירות לקוחות: א׳-ה׳: 9:00-17:00

כתובתנו: רח׳ נביעות 13, מעלה אדומים

משלוחים חינם בקניה מעל 250 ש״ח
תמונות ילדים במסיבה

בלוני אותיות ומספרים הם מוצר דקורציה נפלא. בעזרת שימוש בבלונים, ניתן בקלות יתרה להשרות על החלל בו מתקיימת המסיבה, אווירה צבעונית ומושקעת המתקשרת לקונספט ספציפי או לקונספט כללי. בלוני האותיות המגיעים באנגלית או בעברית ובלוני המספרים יכולים להיות תלויים בחלל החדר או כשרשרת על הקיר וניתן לשלבם עם אקססוריז נוספים להדגשת העיצוב בחלל. ריכזנו עבורכם מגוון דוגמאות מרחבי הרשת מהן ניתן לשאוב השראה ורעיונות למסיבה שלכם.

 1 Set 13 letters Foil Balloons Silver Gold Happy Birthday Balloons Letter Balls Birthday Party Decorations 1

סט בלוני HAPPY BIRTHDAY למסיבת הפתעה.

מתכננים הפתעת יום הולדת למישהו קרוב ? זה המוצר שישלים לכם את קישוט המסיבה. בלונים לניפוח באוויר בצורת אותיות באנגלית עם הברכה "HAPPY BIRTHDAY" את הבלונים תוכלו לנפח לבדכם בעזרת משאבת בלונים או קשית ולאחר מכן תוכלו לתלות אותם על הקיר כשרשרת או להצמידם באמצעות דבר סלוטייפ.

1 Set 13 letters Foil

 

סט בלוני I LOVE YOU 

סט בלונים לניפוח באוויר אותיות I LOVE YOU. מתאים לימי הולדת לאהוב\ה, הצעות נישואין, צילומי טראש ועוד. בנוסף ניתן לשלב בלוני לבבות ומגוון בלונים אחרים להשלמת האווירה.

iloveu

 

בלונים בצורת מספרים

בלונים בצורת מספרים בעצם מתאימים לכל מסיבה ומועד. ניתן לציין בעזרת הבלונים את גילו של חוגג יום ההולדת, תאריך חתונה בצילומי טראש ועוד מגוון אפשרויות ככל העולה בדמיונכם. בנוסף, ניתן לקבע את הבלונים לכל משטח בעזרת משקולות ייעדויות לבלוני הליום או ע"י כלי היכול להכיל בתוכו מים או חול.

בלוני המספר מגיעים בגדלים שונים, בלוני מספר ענקיים המתאימים לניפוח בהליום או אויר ובלוני מספר קטנים יותר המתאימים לניפוח באויר בלבד ומגיעים עם מקל שמאפשר במידת הצורך להחזיקם ביד או להציבם בתוך קנקנים ומרכזי שולחן באירועים.

67c942aeef63362dd304e16e9f983551

https://www.pinterest.com

il 570xN.886758933 o0va

 https://www.etsy.com  https://www.pinterest.com

 

שתפו
 

makom

קונים הכל
במקום אחד

sherut

שירות ברמה
הגבוהה ביותר

mehir

מחירים
ללא תחרות

grafikit

מאגר גרפיקות
חינמיות

migvan

מגוון פריטים
ענק

 

הרשמה לניוזלטר

© כל הזכויות שמורות | הפי טיימס | 2016 - 2022