שירות לקוחות: א׳-ה׳: 9:00-17:00

כתובתנו: רח׳ נביעות 13, מעלה אדומים

משלוחים חינם בקניה מעל 250 ש״ח
תמונות ילדים במסיבה

יום הולדת בסגנון נסיכות, זוהי המסיבה המושלמת לכל הבנות שחולמות להיות נסיכות. 

אז איך מתכננים יו הולדת שכזו? צירפנו מספר רעיונות שיכניסו אתכם לאווירה

הזמנות:
באופן גורף ההזמנה צריכה לשדר כאילו המוזמנים מגיעים לאירוע מלכותי. על ההזמנה להיות מורכבת מגוונים של ורוד, לבן, סגול, עם נגיעות של נצנצים עדינים שיתנותחושה של אירוע קסום. ניתן לתת לילדה להדביק נצנצים בעצמה על כל הזמנה בנפרד. איור בגוף ההזמנה בצורת כתרים,, שרביט ,טבעות יהלום, כרכרה וכו' יוסיפו גם הם לאווירה הרצויה. . נוסח ההזמנה יכול להיות בסגנון: "הננו מתכבדים להזמינכם להגיע לארמון הנסיכה הנמצא ברחוב _________ אשר בו יתקיים נשף מלכותי לכבוד יום ההולדת של הוד מעלתה הנסיכה_________ביום________ בשעה________"

עיצוב החלל:
העיצוב צריך לכלול את צבעי הקונספט שכבר מופיעים בהזמנה – סגול, לבן, ורוד, נגיעות של כסף זהב יוסיפו גם הם לאווירת הנשף המלכותי. מומלץ לפזר בחלל איזור יום ההולדת בלונים בצבעים האלו, פוסטירם ודמויות של נסיכות, תלו שרשרת דגלים, כדורים ומניפות על קירות החלל , אפשר לקחת בד סאטן ורוד או לבן ולתלות אותו בצורת ווילון פתוח מעל דלת הכניסה בה יעברו המוזמנות, פרסו בד ורוד בכניסה לבית, ואם ממש בא לכם להשקיע, ריכשו פניאטה מקסיקנית בצורת ארמון נסיכות במרכז חלל החדר.

עיצוב שולחן:
הקפידו על עיצוב בעזרת אלמנטים בצבעים הקרובים ביותר לצבעי הקונספט כמו שהגדרנו למעלה, אפשר להשתמש בכוסות בגוון ורוד או לבן, מפיות באותם הגווונים אשר יועמדו מראש כל אחד בתוך כוס. תלו בסביבת השולחן בלונים וורודים, לבנים וסגלגלים לאווירה כיפית ונסיכותית. מומלץ מאוד, במיוחד במסיבה אליה מוזמנות רק בנות, להכין בעבור כל נסיכה שי אישי שימתין לה על השולחן, זה יכול להיות שקית מעוטרת עם מספר מתנות קטנות או ממתקים. בנוסף, אפשר להכין או לרכוש אלמנט למרכז השולחן שלא יותיר מקום לספק שזהו השולחן המלכותי.

למגוון מוצרי נסיכות למסיבות >>

Princess table 2

אוכל וחטיפים: 
רצוי להוסיף לשוחן מגגון ממתקים כמו מרשמלו שבד"כ קרוב בצבעיו לקונספט הנסיכות, ממתקי גומי, נשיקות מרנג בצבעי ורוד ולבן, עטרות קאפקייקס ורודות מעוטרות בקצפת לבנה וסוכריות זהובות. בתחום הממתקים, השמיים הם הגבול וכמובן שניתן למצוא באתר שלנו קטגוריית ממתקים רחבה גם בעבור הנסיכה.

לבוש ואיפור:
ניתן לאפר כל נסיכה שמגיעה לנשף וכמובן לציידה בשרביט וכתר. בנוסף ניתן לרכוש מדבקות עגילים לאוזן אשר יהוו חלק מחווית האיפור.

Disneyשתפו
 

makom

קונים הכל
במקום אחד

sherut

שירות ברמה
הגבוהה ביותר

mehir

מחירים
ללא תחרות

grafikit

מאגר גרפיקות
חינמיות

migvan

מגוון פריטים
ענק

 

הרשמה לניוזלטר

© כל הזכויות שמורות | הפי טיימס | 2016 - 2022